O nás

Používáme osvědčené pekařské postupy a ty nejkvalitnější suroviny, aby bylo naše müsli obzvláště vypečené. 

Kdo vlastně jsme?


Vypečená pekárna, vypečená zmrzlina, vypečený chléb... To vše je nový projekt a cesta Pekařství řečice, rodinné řemeslné pekárny a sítě kaváren P-Cafe. Historie naší pekárny sahá až do dávných předválečných dob, ale moderní pojetí Řečické pekárny se začalo formovat v Řečici u Žďáru nad Sázavou v 90. letech.

Za téměř 30 let jsme se stali symbolem kvalitní ruční pekařské práce, nositelem tradice, a naše kavárny se staly místem odpočinku a příjemných chvil strávených s rodinou, přáteli či jako místa obchodního setkávání po celé Vysočině.

V návaznosti na naše zkušenosti a chuť vymýšlet nové cesty kvalitního poctivého pekařství, jsme se rozhodli nabídnou skvělý, kvalitní a v našich pekařských pecích vypečený produkt - Vypečené müsli.

Nabízíme ručně vyráběné a balené, do křupava pečené müsli, splňující tu nejvyšší kvalitu surovin a technologického zpracování. Vše pro Vás chystáme, krájíme a mícháme ručně, aby jsme nabídli tu nejlepší kvalitu finálního výrobku. Pekařské pece, v kterých se zrovna dopekl náš skvělý chléb či houstičky, dodají našemu müsli perfektní vůni a křupavost.

Sortiment našeho müsli nabízí v současnosti 9 variant, v kterých najdete low-carb variantu, či bezlepkové varianty pro zdravý životní styl, ale i varianty inspirované našimi babičkami jako makovo-švestková, či slaný karamel. Samozřejmosti jsou i klasické příchutě jako čokoláda či ovocné a ořechové.

Věříme, že po vyzkoušení našeho vypečeného müsli, poznáte ty nejlepší suroviny a oceníte poctivou pekařskou ruční práci, která je pro naše müsli nedocenitelná a jedinečná.

Fotogalerie